Team Member

Magdalena Kołodziejczak

Jako masażystka poprzez dotyk, muzykę, czułą obecność i wrażliwość na potrzeby drugiej osoby pomagam uruchamiać uzdrawiające siły naszych ciał.

Kim jestem

Jestem Magda. Podróżniczka, mama, miłośniczka plemienności, tańca, koni i szamańskiej natury świata. Fascynuje mnie medycyna dźwięku, miłości, oddechu, dotyku i bliskości z innymi istotami.

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. Jako masażystka pracuję od kilku lat. Początkowo pracowałam na bazie medycyny akademickiej i masażu klasycznego. Doświadczenie życiowe i podróżnicze z wielu zakątków świata wskazało mi kierunek podejścia holistycznej i wielowymiarowej pracy zarówno z ciałem jak i mentalną, duchową częścią nas. Ukończyłam wiele kursów specjalistycznych i nadal kształcę się aby dać swoim podopiecznym to, co najlepsze.

Bezgranicznie kocham wolność.

Organizuję warsztaty dla kobiet, podróże z dźwiękiem oraz spotkania związane z rozwojem osobistym i celebrowaniem życia.

Uważam, że każdy ma w sobie cały wszechświat i odpowiedzi na wszystkie pytania. Wystarczy pozwolić sobie na usłyszenie swojego głosu. W swojej pracy jestem asystentką cudów. Poprzez dotyk, muzykę, czułą obecność i wrażliwość na potrzeby drugiej osoby pomagam uruchamiać uzdrawiające siły naszych ciał.

Jak pracuję z pacjentem

Swoje sesje prowadzę z największą uważnością. Podczas sesji dopasowuję różne metody pracy: filozofię Huny, rytuał Lomi Lomi Nui, Holistic Rebalancing, rytuał Kobido, pracę z energią, dźwiękiem, aromaterapię, elementy fizjoterapii, pracy z powięzią, stemple ziołowe, bańkę chińską oraz całe swoje doświadczenie i czucie drugiej istoty. Nie ma dwóch takich samych sesji.

Zapraszam na spotkanie z samym sobą i uzdrawiającą moc dotyku.

Aloha!

Specialty
masażystka
Degrees
Certificates & awards