Ann Linhart

SPECJALISTKA PSYCHOLOGII ENERGII I ROZWOJU OSOBISTEGO

Usługi

  • sesja psychologii energii dla kobiet
Dni i godziny przyjęć w Strefie Harmonii

sobota 10.00 – 20.00

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę na BOOKSY.COM

Jako specjalistka psychologii energii jestem w głębokim kontakcie z prawdziwą naturą rzeczy i wychodzę poza ograniczenia, które są przeszkodą na drodze do urzeczywistnienia się najlepszych z możliwych scenariuszy życia. Pracuję z kobietami w każdym wieku i każdej sytuacji życiowej w obszarze rozwoju osobistego, który dotyka wszystkich poziomów życia.

Możesz żyć na dwa sposoby: wierząc, że nic nie jest cudem lub że jest nim wszystko. Niezależnie od Twojej przeszłości czy obecnej sytuacji, możesz, jeśli tak zdecydujesz, całkowicie przedefiniować swoje życie. Jesteś bowiem uzdolnioną kreatorką o możliwościach przekraczających twoje oczekiwania i zasługujesz na najlepsze życie.


Stany czy emocje, które są trudne i trwają na tyle długo, by wywrzeć wpływ na to jak postrzegasz siebie i świat są wynikiem twojego oddalenia się od twojej prawdziwej natury a nie tego, że coś jest z tobą nie tak. Prawda jest dokładnie odwrotna. Jesteś absolutnie wystarczająca i warta wszystkiego, co najlepsze. Jeśli odczuwasz dyskomfort emocjonalny (a z czasem i fizyczny) a twoje myśli pełne są osłabiających cię negatywnych treści zwyczajnie płyniesz pod prąd rzeki życia. Potrzebna jest zmiana kierunku.

Jak pracuję

Posiadam umiejętności, wiedzę i narzędzia potrzebne do zainicjowania procesu aktywacji twoich najwyższych potencjałów. W tym procesie ma także miejsce zmiana punktu wyjścia z poziomu niskowibracyjnego zmagania się z rzeczywistością na poziom połączenia ze źródłem twojej mocy (brzmi bajkowo jednak to realnie możliwe). Moja praca polega na tym, abyś przypomniała sobie kim naprawdę jesteś i dzięki temu mogła zająć miejsce kreatorki swojego nowego życia, w którym doświadczać będziesz więcej lekkości, ekscytacji, satysfakcji i poczucia głębokiego spokoju oraz sensu. Praca ze mną to zazwyczaj od trzech do pięciu spotkań (nie ma mowy o ciągnących się w nieskończoność sesjach ;)). Aby wesprzeć Cię w wibracyjnym dostrojeniu się do tej, którą naprawdę jesteś, korzystam z wielu metod, używam także mechaniki Human Design, Gene Keys i Nine Star Ki.

rozwiń więcej informacji

Dlaczego warto się ze mną spotkać

Ponieważ nie ma, naprawdę nie ma żadnego dobrego powodu, aby ograniczające cię schematy decydowały o jakości twojego życia i abyś odgrywała scenariusz, który nie jest twój. Ponieważ wiem, że możesz żyć w przepływie i doświadczać życia na wysokich wibracjach.

O mnie

Uwielbiam pracę z kobietami i przeogromną satysfakcję przynosi mi branie udziału w procesie wzrastania kobiecego potencjału. To naprawdę niepowtarzalne uczucie i przywilej, w którym rozpoznałam swój życiowy cel. Tworzę Centrum Rozwoju Osobistego i Kreacji Życia dla Kobiet, Ahaya. Od ponad piętnastu lat pracuję w obszarze rozwoju osobistego (emocje, umysł, spirit, ciało). Jestem absolwentką psychologii stosowanej uniwersytetu PUNO w Londynie, dyplomowaną nauczycielką medytacji i jogi, dyplomowaną przewodniczką kobiet na ścieżce Awakening Divine Feminine, certyfikowaną Doulą, adeptką nauk Abrahama. Ukończyłam liczne kursy, dzięki którym mój wachlarz narzędzi wspierających rozwój i przekraczanie ograniczeń jest szeroki a podejście do ludzi zawsze świeże i otwarte.

Dla kogo sesje

  • kobiety w trakcie wyzwań życiowych
  • kobiety pragnące zmiany na lepsze
  • kobiety, które przeczuwają, że życie ma do zaoferowania dużo więcej niż to,
    czego doświadczają obecnie
  • kobiety, które pragną nowej, lepszej jakości w relacjach: ze sobą, z innymi, ze światem
  • kobiety, które pragną ‘powrócić do siebie’ (termin trudny do opisania,
    doświadczenie go wyjaśnia wszystko)
  • kobiety, które myślą, że coś jest z nimi nie tak i pragną ulgi od tego uczucia
  • kobiety, które pragną i nie wiedzą jak urzeczywistnić swoje pragnienia

Umów się na wizytę do Ann Linhart

Wizytę umówisz w serwisie Booksy.com. Płatności dokonasz na miejscu, w gabinecie.

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii