Iwona Sokołowska

HIPNOTERAPEUTKA

Usługi
 • hipnoterapia
 • regresja
 • peak performance
Dni i godziny przyjęć w Strefie Harmonii

środa 15.30 – 20.00

czwartek 10.00 – 14.30

Kontakt

+48 503 636 963

iwonaterapie@gmail.com

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę w Strefie Harmonii w Gdyni na BOOKSY.COM

Umów wizytę w Gdańsku na BOOKSY.COM

Czas hipnozy jest teraz! Wiele lat pracy z człowiekiem doprowadza mnie do miejsca, gdzie już wiem, że praca z podświadomością właśnie, jest tym kluczowym momentem zmiany. Hipnoza to nie magia ani sen w czasie sesji. To praca na najgłębszych warstwach Twojej koncentracji, gdzie dotykamy Twoich emocji, odczuć z ciała i wspomnień.

Kiedy to czytasz to myślisz, przecież ja nic nie pamiętam i nie czuję, a jednak siła Twojego umysłu może Cię zaskoczyć. W transie jesteśmy często w trakcie naszych codziennych czynności, np. wtedy kiedy prowadzimy samochód, nie skupiamy się na tym, a jednak nasz „autopilot’ działa:)

Pracuję z wykorzystaniem technik terapii wschodnich i zachodnich. Czym one się różnią – jedna bardziej dyrektywna, druga skoncentrowana na ukazaniu pełnego Twojego potencjału. Jednak to połączenie ich daje prawdziwą siłę w rozwiązywaniu tzw. problemów. Do tego dokładam moją wysoką umiejętność „słuchania i widzenia między wierszami” albo jak to można inaczej powiedzieć, czytania z pola drugiej osoby.

Teraz zobacz, która forma naszej współpracy najbardziej wpisuje się w Twoje potrzeby:

Hipnoterapia

Praca w hipnozie to praca w głębszej warstwie Twojej koncentracji. Po dokładnej diagnozie, którą robimy w formie wywiadu przechodzimy do rozwiązania problemu na głębszym poziomie – na poziomie Twojej podświadomości. Metoda jest niezwykle skuteczna i szybka, jest wiele sytuacji kiedy jedna wizyta może zniwelować problem z którym przychodzisz. Jednak jak będzie w Twoim przypadku okaże się w czasie spotkania.


Problemy, które hipnoterapia może rozwiązać:

 • niskie poczucie własnej wartości
 • problemy w relacjach (z dziećmi, z otoczeniem, z rodzicami, z partnerem)
 • problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała,
 • paraliżujący stres przed ważnym projektem, wystąpieniami, startami sportowymi, spotkaniem,
 • trudna sytuacja zawodowa lub finansowa,
 • często odczuwane napięcie, zdenerwowanie, gonitwa myśli,
 • brak motywacji do działania, zniechęcenie, apatia
 • uzależnienia (ważne! Abstynencja min 72 h przed wizytą)

Regresja

Być może odnosisz czasem wrażenie, że sabotujesz samego siebie?
Bywa tak, gdy bardzo czegoś pragniemy, pracujemy nad czymś długo i wkładamy w coś bardzo wiele z siebie a jednak efekt nie przychodzi, nie masz sukcesu lub nie wyciągasz tyle pieniędzy ile zakładałeś/aś?
Lub ujawnia się w Tobie w określonych warunkach jakieś nieprzyjemne uczucie typu: strach, lęk, zniechęcenie, wycofanie, smutek, odrzucenie?
A może z jakiegoś nieuświadomionego powodu, mimo tego, że chcesz założyć szczęśliwy związek ciagle jesteś singlem czy singelką? Takie i podobne sytuacje pokazują, że gdzieś w Twojej przeszłości powstało przekonanie na jakiś temat, które teraz, kiedy chcesz stworzyć swoje piękne i szczęśliwe życie nie pozwala Ci na to.
Do redukcji takich niekorzystnych dla nas przekonań/schematów wykorzystamy właśnie regresję, czyli cofnięcie się w czasie do momentu powstania tej blokady. Regresing jest skuteczną i szybką metodą, służącą do rozwiązania problemu, a także do wyzwolenia Twojego wspaniałego potencjału, który drzemie w Tobie, a z jakiegoś powodu nie może się ujawnić.
Zapraszam Cię na to spotkanie!
Po dokładnej analizie Twojej sytuacji z pewnością znajdziemy źródło oraz rozwiązanie Twojego problemu.

Uwaga! Nie pracuję z osobami z epilepsją, osobami pod wpływem środków psychoaktywnych, leków psychotropowych.

Peak Performance

Jesteś sportowcem i chcesz przenieść na wyższy poziom swoje starty lub mecze? Ciężko trenujesz, a jednak w czasie ważnego startu lub meczu trema i stres nie pozwala Ci na pokazanie maksimum Twoich możliwości? Nagłe oczekiwania Twoje własne i innych sprawiają, że nie możesz pokazać czego naprawdę nauczyłeś się na treningach?
Ta sesja jest dla Ciebie. Tutaj najpierw rozwiążemy źródło tych problemów a potem nauczysz się, jak w tych najważniejszych momentach być bohaterem sytuacji.

Jeśli jesteś człowiekiem biznesu lub masz zawód, w którym masz przed sobą trudne spotkania lub prezentacje, wystąpienia, gdzie możesz się pochwalić swoją wiedzą i osiągnięciami, albo prowadzisz prezentacje/konferencje, a jednak trema i stres przed ważnym wydarzeniem projektem, sytuacją Cię bardzo ogranicza i jest w Tobie gotowość, żeby uwolnić się od tego, to zapraszam Cię na tą sesję.

W sesji Peak Performance pracuję różnymi technikami w zależności od tego, czego dana sytuacja czy problem wymagają. Bardzo ważne jest jednak, że na wstępie w czasie wywiadu usłyszę Twój problem, potem ustalę odpowiednie rozwiązanie i Ty sam/a zdecydujesz czy chcesz z tego rozwiązania skorzystać. Możesz czuć się już teraz dobrze zaopiekowany w Twojej ścieżce do sukcesu.

Umów się na sesję do Iwony Sokołowskiej

Wybierz przycisk UMÓW WIZYTĘ, który przeniesie cię do strony Booksy.com

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii