Joanna Sokołanko

SPECJALISTKA TERAPII CZASZKOWO-KRZYŻOWEJ
I ACCESS BARS

Usługi
 • terapia czaszkowo-krzyżowa (Cranio-Sacral)
 • access Bars
 • EFT (Emotional Freedom Techniques)
 • aromaterapia
 • masaż Gua Sha
Dni i godziny przyjęć w Strefie Harmonii

wtorek 8.00 – 21.00

środa 8.00 – 15.00

czwartek 15.30 – 21.00

piątek 8.00 – 21.00

Kontakt

+48 502 449 993

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę na BOOKSY.COM

Od kiedy pamiętam pasjonuje mnie człowiek. Moja długoletnia praca zawodowa oraz rozwój osobisty doprowadziły mnie do holistycznego podejścia do ciała i zdrowia. Pasjonuje mnie psychosomatyka, czyli badania wpływu emocji na ciało.

Zdrowe funkcjonowanie to dla mnie połączenie aspektów fizycznych i nie fizycznych: świadomości-emocji-ciała-duszy. Stąd moja decyzja aby zostać terapeutką metody Czaszkowo-Krzyżowej (Cranio-Sacral).

Z czasem poszerzyłam swoje kompetencje o kolejne metody tj. EFT (Emotional Freedom Techniques) Access Bars, masaż twarzy Gua Sha, dźwiękoterapię oraz z język ruchu w podejściu Laban Bartenieff Movement.

Od ponad roku razem Magdą Kołodziejczak tworzymy Fuente -Źródło. Przestrzeń dla każdego kto chce odnaleźć swoją drogę do siebie. Organizujemy warsztaty dla kobiet, podróże z dźwiękiem oraz spotkania związane z rozwojem osobistym i celebrowaniem życia. Każda z nas pracuje również indywidualnie z klientem. Teraz w przestrzeni „Strefy Harmonii”.

W jakich problemach pomagam

 • Różnego rodzaju bóle: głowy, migreny, pleców, stawów, kończyn, zębów, kręgosłupa
 • stany depresyjne, lękowe, nerwicowo-lękowe,
 • stany nerwicowo-lękowe, stany nadmiernego pobudzenia,
 • traumy różnego pochodzenia, przewlekły stres,
 • uwalnianie napięcie w ciele i umyśle,
 • nadpobudliwość dzieci i dorosłych (ADHD, AADD).
 • stan chronicznego przemęczenia,
 • problemy z zajściem w ciążę, zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączkowanie,
 • zaburzenia koncentracji, trudności w uczeniu się, zaburzenia snu, ogólne złe samopoczucie bez konkretnych przyczyn,
 • przywracanie równowagi emocjonalnej,
 • poprawa kondycji skóry twarzy poprzez masaż twarzy Gua Sha.

Jak pracuję

Terapia Czaszkowo- Krzyżowa– wizyta rozpoczyna się o wysłuchania Ciebie, potem słucham co chce powiedzieć Twój organizm. Terapia CK polega na zintegrowaniu i przywróceniu zdrowia, które zostało zaburzone i wyczerpane skumulowanym nagromadzeniem wszystkiego co mu się przytrafiło.
To bezbolesny i bezinwazyjny sposób uwolnienia napięć i traum, który może być alternatywą do klasycznej psychoterapii, bądź stanowić jej doskonałe uzupełnienie. Polega na delikatnej manipulacji (nacisk 5g-20g) w obrębie kości krzyżowej, miednicy, przepony, otworze górnym klatki piersiowej i kościach czaszki w celu rozluźnienia struktur łącznotkankowych. TCK to dialog, w którym decydujący głos ma ciało – komunikuje swoje potrzeby. Zasadniczą funkcją tej metody jest zapewnienie przestrzeni terapeutycznej, w której system może się wyrazić i uwolnić nagromadzone napięcia, traumy oraz ograniczenia, umożliwiając przywrócenie integralności, podstawowej mobilności, witalności oraz zdrowia. Zapewnię Ci tę przestrzeń. A między kolejnymi terapiami jestem dla Ciebie wsparciem.

Access Bars® to zabieg, który głęboko relaksuje. Uwalnia blokady energetyczne, działa zarówno na ciało, jak i na umysł. Polega na stymulacji dotykiem 32 punktów na głowie, w których skumulowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia i innych. Podczas procesu dochodzi do wyciszenia fal mózgowych rozładowując nagromadzone w mózgu „ napięcia” powstałe na skutek stresu, złego nastawienia, zakorzenionych ograniczeń, braku inspiracji. Za pomocą stymulacji uwalniamy stare przyzwyczajenia i robimy miejsce na nowe.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi po 6 roku życia.
Nie wiesz, jaki rodzaj pracy będzie najlepszy dla Ciebie – zadzwoń i umów się na konsultację.

Opisy pozostałych usług które wykonuję tj. EFT, dzwiękoterapii, masażu Gua Sha oraz aromaterapii znajdziesz na naszym Booksy.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług

Nasze ciało jest jak książka, w której zapisuje się  każdy moment życia, każda przygoda, która nas spotyka, niepowtarzalna opowieść. Pamięta i potrzebuje być wysłuchane. Umiejętność odczytywania znaków jest nam dane od zawsze, jednak współczesny świat, jego pęd, wielu z nas pozbawił  tej umiejętności. Chcę pomóc Ci w odnalezieniu drogi do przywrócenia tych naturalnych umiejętności oraz odnowić równowagę, harmonię Twojego ciała i umysłu. Chciałabym uświadomić ludziom fakt, że przez terapię manualną również możemy mieć na to wpływ.

Umów się na wizytę do Joanny Sokołanko

Wizytę umówisz w serwisie Booksy.com. Płatności dokonasz na miejscu, w gabinecie.

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii