Karolina Filipowicz-Syrocka

PSYCHOLOG

Usługi
 • konsultacja psychologiczna indywidualna
 • konsultacja psychologiczna dla rodziców/dziadków
 • terapia psychologiczna od 12 r.ż.
 • badanie/test psychologiczny
Dni i godziny przyjęć w Strefie Harmonii

poniedziałek 15.30 – 21.30

piątek 15.30 – 21.30

Kontakt

+48 791 834 543 

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę na ZNANYLEKARZ.PL

Umów wizytę na BOOKSY.COM

Jestem psychologiem pracującym z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Bliskie mi są wyzwania rozwojowe osób młodych i wchodzących w dorosłe życie, a także ich opiekunów. W pracy patrzę na Klienta przez pryzmat jego zmagań z rzeczywistością i tego, co realnie jest jego potrzebą, starając się wypracować rozwiązania ułatwiające mu codzienne funkcjonowanie. 

Kim jestem

Jestem psychologiem pracującym z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Doświadczenie nabywam w pracy gabinetowej, a także w placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz szkole. Dbam o swój rozwój, uczestnicząc w grupach superwizyjnych, specjalistycznych kursach oraz biorąc udział w konferencjach dotyczących funkcjonowania rodzin. Ukończyłam kurs terapii lęku w oparciu o metody psychoterapii systemowej, kurs terapii par, jestem w trakcie certyfikacji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Ważne jest dla mnie indywidualne podeście do każdego człowieka, pozbawione nakładania filrtów i kalk. W pracy patrzę na Klienta przez pryzmat jego zmagań z rzeczywistością i tego, co realnie chciałby wypracować, starając się wypracować rozwiązania ułatwiające mu codzienne funkcjonowanie.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży, mamą trojga dzieci i dwóch psów.

W jakich problemach pomagam

 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia nastroju (depresja, depresja poporodowa)
 • kryzysy życiowe (rozwód, żałoba, kryzys w związku, wypalenie zawodowe etc.)
 • stres
 • DDD – dorosłe dziecko z rodziny dysfunkcyjnej
 • konsultacje dla rodziców, dziadków
 • zaburzenia eksternalizacyjne młodzieży (agresja, zachowania ryzykowne, ADHD, zachowania antyspołeczne)
 • zaburzenia internalizacyjne młodzieży (wycofanie, symptomy somatyczne, lęk, depresja)
 • psycholog LGBT+ friendly (pomoc w akceptacji siebie i swojej orientacji seksualnej)

Jak pracuję z pacjentem

Uważam, że praca nad zdrowieniem to proces, do którego należy podejść w sposób kompleksowy – dlatego nasze pierwsze spotkania to analiza symptomów, weryfikacja ich pod kątem medycznym, a także rozważenie oczekiwań i zasobów Klienta oraz możliwych sposobów pracy. Prowadząc terapię psychologiczną opieram się o metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, psychoterapii systemowej a także poznawczo-behawioralnej.

Bliskie są mi wyzwania rozwojowe osób młodych, dorastających i wchodzących w dorosłe życie, a także ich rodziców. Zapraszam więc młodzież w wieku od 12 lat (na pierwszą wizytę zapraszam wraz z dorosłym opiekunem) oraz rodziców potrzebujących konsultacji w zakresie funkcjonowania dzieci.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług

Spotkanie z psychologiem może wiązać się z doświadczaniem wstydu i lęku, jednak warto podjąć próbę i potraktować je jako zwykłą wizytę u lekarza „od uczuć”. Ciało nie istnieje w oderwaniu od myśli, a myśli w oderwaniu od ciała – zachęcam więc do pielęgnacji jednego i drugiego. Gwarantuję zachowanie poufności, w moim gabinecie znajdziesz sojusznika i przewodnika w tym procesie.  

Umów się na wizytę do Karoliny Filipowicz-Syrockiej

Wybierz przycisk UMÓW WIZYTĘ, który przeniesie cię do strony ZnanyLekarz.pl

Zobacz najbliższe wolne terminy:

Karolina Filipowicz-Syrocka – ZnanyLekarz.pl

Możesz również umówić wizytę na stronie BOOKSY.COM

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii