Magdalena Ewald

NAUCZYCIELKA JOGI KUNDALINI,
PRAKTYK ACCESS BARS I FACELIFT

Usługi

Sesje indywidualne lub w parach z partnerem, dzieckiem, przyjacielem

 1. Praktyka skupiająca się na pogłębieniu więzi i wzmocnieniu relacji z samym sobą i z drugą osobą. Możliwe techniki: joga, medytacja, pranayamy, uważność, ruch intuicyjny, dźwięk.
 2. Relaksacja z dźwiękiem
 3. Masaż dźwiękiem, misami tybetańskimi.
 4. Praktyka Jogi Kundalini – każdy poziom.
 5. Praktyka Venus Krija – praktyka tylko dla par, dla osób już praktykujących jogę, medytację.

Sesje wyłącznie indywidualne:

 1. Access Bars
 2. Access Energetic FaceLift
 3. Access Process Body – dobrany indywidualnie
Godziny przyjęć w Strefie Harmonii

wtorek, godz. 15:30 – 22:00

Kontakt

+48 530 428 158
magda@lightandsoul.yoga

Jestem praktykiem oddechu oraz uważności. Nauczycielką Jogi Kundalini, zajmującą się dźwiękoterapią oraz masażami misami tybetańskimi. Wykonuję sesje Access Bars, Access Energetic Face Lift, Access Body Process.

Kim jestem

Jestem joginką przebudzoną po kilkunastu latach pracy w surowym świecie finansów i podatków, gdzie zajmowałam stanowiska kierownicze. Wiem jak ważny jest balans w życiu, jak zachować równowagę pomiędzy pracą a domem i jak łatwo jest ją stracić. Jak dużym kosztem siebie, zdrowia i relacji może się to odbić. Praktykując oddech, uważność Jogę Kundalinii odzyskałam swój spokój i swoje wewnętrzne światło. Jestem dowodem na to, że można inaczej.

Przyjdź do mnie, jeśli czujesz, że chcesz…

 • Zatrzymać nieustającą gonitwę myśli i wyciszyć umysł.
 • Odnaleźć siebie, usłyszeć swój głos i zintegrować siebie w każdym aspekcie.
 • Uwolnić się od przekonań, schematów, uciążliwych myśli i blokad ciała.
 • Pogłębić i popracować nad relacją z partnerem, dzieckiem, przyjacielem.
 • Pielęgnować więź, budować bliskość oraz popracować nad zrozumieniem siebie nawzajem.
 • Zrelaksować się, odprężyć i cieszyć się sobą.

A to wszystko w sposób delikatny, łagodny, otulający i wspierający. Inaczej.

rozwiń więcej informacji

Jak pracuję z człowiekiem

W pracy z drugim człowiekiem, dobieram takie techniki pracy z ciałem, energią jakie są potrzebne i możliwe ze względu na jego różne ograniczenia. Ważna jest dla mnie akceptacja swoich ograniczeń a nie zwalczanie ich za wszelką cenę. Korzystam z filozofii, wiedzy i praktyki Jogi Kundalini, ćwiczeń oddechowych, technik praktyki Mindfullness, medytacyjnych oraz intuicyjnej pracy z ciałem. Do praktyki chętnie wplatam masaże i dźwiękoterapię, z wykorzystaniem mis tybetańskich czy gongów, czerpiąc z ich oczyszczających wibracji i dźwięków. Od niedawna korzystam i pracuję z metodami Access Bars, Access Energetic Face Lift, Access Body Process. Piękna jest obserwacja tego jak wszystkie te techniki łączą się ze sobą.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług

Na spotkaniach ze mną nie będziemy rozmawiać. Będziemy oddychać. Pokażę Tobie jak odnaleźć siebie, swój wewnętrzny głos, usłyszeć bicie swojego serca i jak zacząć świadomie oddychać. Dzięki praktyce różnym technikom nauczysz się jak żyć w spokoju i w zgodzie ze sobą w tym przebodźcowanym, dynamicznie zmieniającym się świecie. Stopniowo będziesz wchodzić w piękny stan medytacyjny, odnajdując swoje samouzdrawiające światło.

Wcześniej wspomniane techniki są wspaniałe do wspólnej praktyki z partnerem, przyjacielem a nawet dzieckiem. Dobrane indywidualnie pozwolą Wam pogłębić Waszą wspólną relację. Oczyszczając się z toksyn, z przeszłości, wyzbywając się z wzajemnych oczekiwań, schematów, które blokują nas przed pełnym byciem w relacji. Zagłębiając się w sobie, docierając do swojego głosu, praktykując uważność i wrażliwość na siebie i drugą istotę, otworzysz się na siebie, na partnera, przyjaciela, dziecko. Wyciszysz umysł aby dopuścić do głosu serce. Aby z serca mówić i z serca słuchać.

Oferta

Sesje indywidualne lub w parach z partnerem, dzieckiem, przyjacielem

 1. Praktyka skupiająca się na pogłębieniu więzi i wzmocnieniu relacji z samym sobą i z drugą osobą. Techniki pracy ustalamy indywidualnie w zależności od Waszych potrzeb i tego z czym przychodzicie. Możliwe techniki: joga, medytacja, pranayamy, uważność, ruch intuicyjny, dźwięk. Przykładowe tematy: Ja jestem, Jestem Kobietą, Równowaga, Czułość – Dotyk, Integralność – Jedność, i każdy inny, który jest u Was żywy.
 2. Relaksacja z dźwiękiem, kojąca przestrzeń do odprężenia się i bliskości z samym sobą czy partnerem.
 3. Masaż dźwiękiem, misami tybetańskimi.
 4. Praktyka Jogi Kundalini – każdy poziom.
 5. Praktyka Venus Krija – praktyka tylko dla par w celu doskonalenia wybranych aspektów swojego związku. Praktyka dla osób już praktykujących jogę, medytację.

Sesje wyłącznie indywidualne:

 1. Access Bars
 2. Access Energetic FaceLift
 3. Access Process Body – dobrany indywidualnie

Umów się na wizytę do Magdaleny Ewald

Wizytę umówisz w serwisie Booksy.com. Płatności dokonasz na miejscu, w gabinecie.

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii