Magdalena Kołodziejczak

MASAŻYSTKA

Usługi
  • rytuał kobido
  • rytuał lomi lomi nui
  • masaż twoich potrzeb
  • masaż antystresowy ZEN
  • masaż dźwiękiem
  • holistic rebalancing massage
  • rytuał powrót do źródła
Dni i godziny przyjęć w Strefie Harmonii

wtorek 7.00 – 22.00

Kontakt

+48 725 422 494

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę na BOOKSY.COM

Uważam, że każdy ma w sobie cały wszechświat i odpowiedzi na wszystkie pytania. Wystarczy pozwolić sobie na usłyszenie swojego głosu. W swojej pracy jestem asystentką cudów. Poprzez dotyk, muzykę, czułą obecność i wrażliwość na potrzeby drugiej osoby pomagam uruchamiać uzdrawiające siły naszych ciał.

Kim jestem

Miłośniczką dotyku, mądrości ciała. Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii. Jako masażystka pracuje od kilku lat. Początkowo pracowałam na bazie medycyny akademickiej i masażu klasycznego. Doświadczenie życiowe i podróżnicze z wielu zakątków świata wskazało mi kierunek podejścia holistycznej i wielowymiarowej pracy zarówno z ciałem jak i mentalną, duchową częścią nas. Ukończyłam wiele kursów specjalistycznych i nadal kształcę się, aby dać swoim podopiecznym to co najlepsze.

Od ponad roku wraz z Aśką Sokołanko tworzymy Fuente – Źródło. Przestrzeń dla każdego, kto chce odnaleźć swoją drogę do siebie. Organizujemy warsztaty dla kobiet, podróże z dźwiękiem oraz spotkania związane z rozwojem osobistym i celebrowaniem życia.

Jak pracuję z pacjentem

Swoje sesje prowadzę z największą uważnością. Podczas sesji dopasowuję różne metody pracy: filozofię Huny, rytuał Lomi Lomi Nui, Holistic Rebalancing, rytuał Kobido, pracę z energią, dźwiękiem, aromaterapię, elementy fizjoterapii, pracy z powięzią, stemple ziołowe, bańkę chińską oraz całe swoje doświadczenie i czucie drugiej istoty. Nie ma dwóch takich samych sesji, jak nie ma dwóch takich samych istot. W ciele mamy zapisaną swoją indywidualną historię a ja mogę pomóc Ci ją przeczytać 🙂
Zapraszam na spotkanie z samym sobą i uzdrawiającą mocą dotyku.

Prywatnie…

Podróżniczka, mama, miłośniczka plemienności, koni i szamańskiej natury świata. Fascynuje mnie medycyna dźwięku, miłości, oddechu, dotyku i bliskości z innymi istotami. Kocham życie. Te spektakularne chwile zachodów słońca na krańcach świata i codzienny uśmiech ubrudzonego miodem dziecka. Dużo tańczę, śpiewam i odkrywam, że nie trzeba tego wszystkiego robić idealnie. Zależy mi na szerzeniu miłości, radości, uśmiechu i akceptacji do siebie i inności wokół nas. Bezgranicznie kocham wolność i miękki, zielony mech.

Umów się na wizytę do Magdaleny Kołodziejczak

Wizytę umówisz w serwisie Booksy.com. Płatności dokonasz na miejscu, w gabinecie.

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii