Małgorzata Kierzkowska

MASAŻYSTKA

Jestem masażystką z pasji i doświadczenia. Masując, dzielę się tym, co mam: swoją wiedzą, energią i pozytywnym nastawieniem.

Zamiłowanie do anatomii ciała, biologii i aktywności fizycznej, które odkryłam już w liceum, zaprowadziło mnie na studia do Gdańskiego AWFiS. Tam zaczęła się moja przygoda z masażem. Kolejne już bardziej ambitne kroki stawiałam w Kołobrzeskich SPA i Sanatoriach, gdzie klarowała się moja droga i sposoby pracy z pacjentem. Zawsze chciałam pracować z klientem indywidualnie. Tak jak czuję i chcę. Dziś już spełniam to marzenie.

Jak pracuję z pacjentem

Lubię tak dobierać techniki masażu, by jak najszybciej osiągnąć pożądany przez pacjenta efekt, odchodzę od klasycznych schematów i wypracowuję własne ścieżki terapii.

Techniki, którymi pracuję to terapia manualna, neuromobilizacja, terapia rozluźniania powięziowego, a także KTP (Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa). Zajmuję się pracą z całym układem ruchu, gdyż jego złożoność wymaga holistycznego podejścia i nie zawsze boli tam, gdzie faktycznie znajduje się jego przyczyna. Dbając zarówno o zdrowie, jak i pielęgnację ciała wykonuję także masaże modelujące ciało i likwidujące cellulit.

Dlaczego warto skorzystać
z moich usług

Dzięki temu, że rozwijam się na licznych kursach, zdobywam wciąż nowe informacje i doświadczenia, które potem Wam, pacjentom, przynoszą ulgę i umożliwiają powrót do sprawności ruchowej.

Prywatnie…

Jestem mamą, uwielbiam aktywnie spędzać czas poza domem na łonie natury. Interesuję się pracą z energią i biologiką.

Umów się na wizytę do Małgorzaty Kierzkowskiej

Wizytę umówisz w serwisie Booksy.com. Płatności dokonasz na miejscu, w gabinecie.

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii