Marika Malicka

PSYCHOLOG

Godziny przyjęć w Strefie Harmonii

Poniedziałki, godz. 9.00-14.00

UMÓW WIZYTĘ

Umów wizytę na BOOKSY.COM

Praca z ludźmi jest moją pasją, która towarzyszy mi od wielu lat, dlatego szczególną uwagę przykładam do współtworzenia relacji terapeutycznej, aby Klient poczuł się bezpiecznie.

Jestem psychologiem, specjalistką wczesnego wspomagania oraz edukacji i terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju oraz specjalistką uzależnienia i współuzależnienia w trakcie certyfikacji.

Od sześciu lat zajmuję się pracą związaną z pomocą psychologiczną. Prowadzę sesje z klientami indywidualnymi, a także rodzinne. Oferuje pomoc psychologiczną osobom w kryzysie, a także dzieciom oraz młodzieży. Jestem członkiem Association for Contextual Behavioral Science.

W jakich problemach pomagam:

  • obniżona samoocena
  • lęk
  • żal po stracie
  • trudności okresu dorastania
  • problemy w procesach wychowawczych
  • uzależnienia, współuzależnienia
  • tzw. syndrom DDA

Jak pracuję z pacjentem

W swojej pracy praktykuję podejście terapii akceptacji i zaangażowania ACT. Metody wspaniałej, zbadanej i przystępnej. Metody, która prowadzi do spokoju, równowagi emocjonalnej i akceptacji dla rzeczywistości, jednocześnie ustawiając relację pomiędzy psychologiem a klientem na równym poziomie. Pozwala doświadczyć, że przecież wszyscy jesteśmy tacy sami, mierzymy się cierpieniem i bezustannie poszukujemy drogi do szczęścia i spełnienia. I nade wszystko podejścia, które nie traktuje życia ani człowieka jako problemu jaki należy rozwiązać, tylko pomaga w odnalezieniu drogi do siebie!

Dlaczego warto skorzystać
z moich usług

„Jeśli chcesz znaleźć wewnętrzny spokój i cel, musisz odpuścić sobie szukanie drogi na zewnątrz, w zamian zaś zwrócić się ku szukaniu drogi do wewnątrz”. S.C. Hayes

Umów się na wizytę do Mariki Malickiej

Umów wizytę przez stronę Booksy.com. Płatności dokonasz na miejscu, w gabinecie.

Poznaj wszystkich specjalistów Strefy Harmonii